MENU

Napsali o nás

 • Residence Mattoniho nábřeží - zkolaudováno!!! 27.1.2018

  Residence Mattoniho nábřeží má zkolaudováno!!!! V současné době se montují první kuchyňské linky na Residenci a pomalu se již budou stěhovat noví majitelé. Přejeme klidné stěhování a spokojené bydlení :)

 • Poslední 1 volný byt v Residenci Plzeňská 24.1.2018

  Aktuálně se v celé Residenci Plzeňská v Mariánských Lázních nachází pouze poslední volný byt o velikosti 3+kk s prostornou terasou. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na tel. č. 720 034 158, nebo na ppavlikova@luxury-home.info.

 • Tachovské listy: Residence Jungmannova se již zabydluje 22.1.2018

  Během měsíce ledna se do Residence Jungmannova nastěhovali další majitelé nových bytů. Nabízíme v celé Residenci posledních 18 volných bytů (2+KK, 3+KK a 4+KK) a dostatek venkovních parkovacích stání. Pro všechny zájemce máme připravený ukázkový byt s krásným výhledem na Tachov a jeho okolí. Taktéž je možné prohlédnout si kuchyňské linky, na které nabízíme dotaci 50 % k ceně. V případě zájmu o prohlídku nás kontaktujte na tel. 720 034 158 nebo na ppavlikova@luxury-home.info. Na webových stránkách www.luxury-home.info naleznete aktualizované ceny bytů. Současně probíhají intenzivní práce na druhé budově, s jejíž dokončením počítáme na jaře tohoto roku. Na přelomu ledna a února proběhlo další předání dárkových šeků v hodnotě 6 000,- Kč Volejbalovému klubu a Dechovému orchestru mladých ZUŠ. Zastavte se na prohlídku nových bytů v Residenci Jungmannova.

 • VESELÉ VÁNOCE 22.12.2017

  Vážení přátelé, děkujeme Vám za dosavadní spolupráci, za důvěru, kterou jste nám projevili a do nového roku 2018 Vám přejeme hlavně hodně zdraví, štěstí, osobních i pracovních úspěchů. Luxury Home

 • První kuchyňské linky v Residenci Jungmannova 15.12.2017

  Pro všechny zájemce nabízíme možnost již vidět první kuchyňské linky v Residenci Jungmannova. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na tel.č. 720 034 158 nebo na ppavlikova@luxury-home.info. Budeme se těšit na Vaši návštěvu. Hezký víkend.

   Následující →