MENU

Napsali o nás

 • 10 důvodů proč koupit byt v Residenci Jungmannova 14.6.2017

  Ještě stále nejste rozhodnuti o koupi bytu v Residenci Jungmannova? 10 důvodů proč koupit byt v Residenci Jungmannova: Garance termínu k nastěhování – již letos můžete bydlet v novém. Garantujeme termín kolaudace budovy B listopad tohoto roku a budovy A na jaře příštího. Jsme seriózní partneři – získali jsme řadu zkušeností s výstavbou bytových domů. V současné době realizujeme další projekty jako Residence Mattoniho nábřeží Karlovy Vary a Residence Na Spravedlnosti Pardubice. Prodáváme napřímo bez zprostředkovatelů. Bydlení za dostupné ceny a navíc nezdražujeme – ceny od 26 000,- Kč za m2. Nepřekvapujeme zájemce o byt jeho zdražováním, nehradíte 4% daň z nabytí nemovitosti z koupi bytu. Atraktivní bydlení – získáte nadstandardní bydlení v centru města. Moderně řešené dispozice bytů, designové koupelny, velkoformátové dlažby a obklady, uzavřený areál, fontánka. Vše bez starostí – poskytneme Vám bezplatný právní servis a finanční poradenství. O vše se postaráme za Vás. Rádi Vám taktéž pomůžeme s prodejem Vaší nemovitosti. Bydlete úsporně – nízkoenergetická novostavba, kat. B. Vlastní parkování pod kontrolou – možnost zakoupení garáže i parkovacího místa v uzavřeném areálu pod elektrickou závorou. Individuální přístup ke klientům – již v průběhu stavby máte přístup do svého budoucího bytu a můžete kontrolovat průběh stavby. Společně se s námi můžete sejít na dnech otevřených dveří. Můžete snít i měnit – ukážeme Vám vzorky podlah, obkladů, ale nabízíme i možnost klientských změn. Prohlídky téměř kdykoliv – všem zájemcům a budoucím majitelům poskytujeme možnost vidět byty jak v Residenci Jungmannova, tak vzorové byty v Residenci Plzeňská – Mariánské Lázně. Přispějete na dobrou věc! – rozhodnete, komu z 10 neziskových organizací, spolků a sdružení v Tachově, společně pomůžeme. Koupí bytu přispějete částkou ve výši 6 000,- Kč jednomu z těchto projektů.

 • Residence Jungmannova může být i výhodnou investicí 17.5.2017

  RESIDENCE JUNGMANNOVA MŮŽE BÝT I VÝHODNOU INVESTICÍ V Residenci Jungmannova chceme nabídnout rodinnou atmosféru, a proto je určena primárně pro zájemce o vlastní bydlení. Nicméně vedle něj můžeme nabídnout i výhodnou investiční příležitost. Máte volné finanční prostředky a hledáte výnosnou investici? Pořiďte si atraktivní byt v Residenci Jungmannova. Trh s nabídkami pronájmu v Tachově nabízí jen několik málo bytů k pronájmu, a tak je po nich poptávka vysoká a ceny pronájmu (okolo 10 000,- Kč v panelových domech) přinášejí zajímavé zhodnocení prostředků. Nabízíme Vám zajímavou příležitost, jak zúročit Vaše finance koupí investičního bytu. Stále máme k dispozici byty o velikosti 2+kk a 3+kk s nízkými provozními náklady. *předpoklad dle kalkulace developera zahrnující: Fond oprav (10,- Kč/m2 ), el. energie spol. prostor, odvoz odpadu, otop, TUV, úklid, voda, výtah, správa Více informací na tel. č. 720 034 158 nebo na ppavlikova@luxury-home.info

 • Mariánskolázeňské noviny: Residence Plzeňská – poslední volné byty za dostupné ceny 16.5.2017

  Developerská společnost Luxury Home s.r.o. nabízí k prodeji posledních 7 bytů v Residenci Plzeňská. K dispozici jsou poslední volné byty o dispozicích 3+kk a 4+kk pro zájemce o pohodlné bydlení v novostavbě s nízkými provozními náklady. Nadstandardní bydlení nabízí v ceně bytu moderní kuchyňské linky vč. spotřebičů, laminátové plovoucí podlahy, kompletně vybavené koupelny s keramickými obklady, laminátové dveře, videotelefon. Všechny byty mají v ceně bytu k dispozici parkovací místo a vybrané pak také sklep. Klienti, kteří zakoupí byt v Residenci Plzeňská, nehradí při koupi bytu daň z nabytí nemovitosti, jelikož se jedná o developerskou novostavbu Neváhejte a přijďte se podívat. . Více informací na www.plzenska.luxury-home.info. Všem zájemcům nabízíme prohlídky těchto posledních bytů na tel. čísle 720 034 158 nebo na ppavlikova@luxury-home.info.

 • TÝDEN - Speciál o bytech a domech 28.4.2017

  111 nejlepších míst na bydlení 2017 KARLOVARSKÝ KRAJ: 76. místo - Residence Mattoniho nábřeží, Karlovy Vary 78. místo - Residence Plzeňská, Mariánské Lázně 80. místo - Residence Plzeňská, Mariánské Lázně PLZEŇSKÝ KRAJ: 84. místo - Residence Jungmannova, Tachov.

 • Tachovské listy: ZÁJEM O RESIDENCI JUNGMANNOVA ROSTE 05.4.2017

  Dne 25.3.2017 se konal další Den otevřených dveří, který měl ještě vyšší návštěvnost než ten první. Během sobotního dopoledne navštívilo bytové domy 80 zájemců, kteří mohli posoudit významný posun ve stavebních pracích během zimních měsíců. A co máme hotovo? Obě budovy mají dokončeny střechy, kompletně vyzděné vnitřní příčky a těsně před dokončením jsou veškeré vnitřní rozvody. Stejně jako vloni využili Dne otevřených dveří také budoucí majitelé bytů, kteří viděli, jak se jim jejich byty mění. Filip Müller, obchodní ředitel developera, je spokojený s průběhem Dne otevřených dveří a řekl nám: ,, Zájem veřejnosti nás mile překvapil. Další akci nicméně pojmeme jako Týden otevřených dveří a chystáme ji od 22. do 27.5.2017. Hlavním důvodem změny je snaha poskytnout návštěvníkům plnohodnotný zážitek, časovou flexibilitu a servis během prohlídky, a proto v rámci týdne uskutečníme prohlídky pouze na objednání předem na tel. č. 720 034 158 a 775 167 748 nebo na ppavlikova@luxury-home.info a fmuller@luxury-home.info.“ Další novinkou, která je spojená s projektem Residence Jungmannova, je navázání spolupráce s místní advokátkou Mgr. Simonou Turkovou, která bude zajišťovat veškerý právní servis pro klienty Luxury Home Beta. „Chceme našim klientům nabídnout kompletní servis v místě i po právní stránce, a proto jsme rádi za spolupráci s místní advokátkou“, sdělila Mgr. Petra Pavliková.

   Následující →